TRENING KONI

Nasza działalność obejmuje kompleksowy trening koni na każdym etapie wyszkolenia. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu koni od poziomu konkursów rundy młodych koni do poziomu GP. Nasz zespół doskonale wie, jak zadbać o dobre samopoczucie naszych czterokopytnych podopiecznych.

Zajmujemy się szkoleniem par koń- jeździec na każdym etapie. Oferujemy swoja wiedzę i doświadczenie w przygotowywaniu par do startów na różnym poziomie. Pomagamy również w trudnym procesie poszukiwań odpowiedniego konia i tworzeniu pary. Szkolenie jeźdźców w naszym odczuciu obejmuje kompleksową obsługę konia, przekazywanie wiedzy na temat aspektów pielęgnacji, żywienia, bezpiecznego postępowania z koniem. Zrozumienie konia i jego zachowań jest dla nas nieodłączną częścią treningu jeźdźca. Staramy się sprawić, by nasi podopieczni mieli szerokie spojrzenie na różne aspekty jeździectwa. Prowadzimy treningi skokowe, ujeżdżeniowo-skokowe oraz konsultacje.

Stacjonujemy w prężnie rozwijającym się nowym ośrodku EQUINOVA pod Warszawą. Stajnia dysponuje przestronnymi boksami, dużym placem, krytą ujeżdżalnią, padokami zimowymi oraz trawiastymi, poza tym wyróżnia się szczególną opieką nad końmi. Jesteśmy wysoce zaangażowani w zarządzaniu stajnią, by zapewnić naszym podopiecznym najwyższą jakość usług.